Resim Gönder

Ailenizin o muhteşem üyesinin resimlerini bizimle paylaşmaya ne dersin? Evcil Hayvanlarınız, Dostlarınızın resimlerini bizlerle paylaşmak ister misiniz? Göndereceğiniz fotoğraf ve videoları sizler için sitemizde yer vereceğimiz galeri sayfalarında sizin ve dostumuzun adıyla birlikte yayınlayacağız. Üstelik yalnızca adınız değil sosyal medya ve internet sitelerinizi de paylaşmamıza izin verirseniz insanların sizi bulmasını dahi sağlarız. Kim bilir belki küçük dostumuz çok ünlü olabilir.

Resimlerinizi bize ulaştırmak için tek yapmanız gereken alt tarafta sizler için ayırdığımız iletişim formunu kullanmak. Ekleyeceğiniz resim ve videolar paylaşım ekibimizce incelenecektir. Gerekli görüldüğü takdirde bazı konularda size geri dönüş sağlanacaktır.

Yalnızca resim ve video göndermeniz gerekmiyor ayrıca “Hikaye” alanını doldurarak dostlarımızla aranızda yaşanmış ilginç, komik ve tanışma hikayelerini paylaşabilir bunların ayrı bir yazı olarak sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.


Yalnızca jpg, jpeg, gif, png, avi, mp4 uzantılı dosyalar gönderebilirsiniz. Alternatif olarak farklı sitelere (Youtube, Hızlıresim) yükleyeceğiniz resim ve videolar için altta yer alan kutucuğa paylaşım linklerini yazabilirsiniz.